Ексклюзиви
Четвер, 18 жовтня 2007 07:07

Віктор Глибовець забив матір до смерті

На Покрову сусіди 64-річної Федори Глибовець із села Тарасів Козелецького району на Чернігівщині запримітили, що жінки не видно у дворі. Зазвичай вона з ранку до вечора була на подвір"ї.

Хатні двері були замкнуті зсередини. Сусіди стукали, доки не відчинив 28-річний Віктор, син Федори Іванівни.

— А де мати? — запитали вони.

— Там лежить, — махнув рукою у кімнату.

Кинулися до Федори. Її тіло було вже холодним. У жінки були синці під очима, розсічена ліва брова, побите підборіддя. При розтині виявилося, що поламані з обох боків ребра. Жінка померла від травматичного шоку 13 жовтня.

Віктора затримали. Проти нього порушили кримінальну справу. Підозрюють, що він побив матір, після чого та померла.

У подружжя Федори й Миколи Глибовців довго не було дітей. А потім народилася двійня. Одна дитина — мертва, другий хлопчик мав вагу 1,2 кг. Федора Іванівна його виходила, виняньчила. Працювали з чоловіком у колгоспі. Усе віддавали єдиному синові. Сусіди кажуть, дуже балували дитину.

Після смерті чоловіка Федора Іванівна зійшлася з Олександром Рижковим, якому нині 60 років.

— Не дай Бог вітчим крикне на Вітю, — згадують сусіди.

Після школи Віктор Глибовець не захотів ані вчитися, ані працювати. Сидів удома. Зустрічався з приїжджою дівчиною Алісою, яка раніше сиділа у в"язниці. Разом пиячили. Якось Віктор сп"яну поліз до сусіда в хату. Господар помітив й рубонув його по голові сокирою. Відтоді, кажуть, Віктор ніби збожеволів. Вітчима вигнав із хати. Нині сільрада оформляє Олександра Рижкова до будинку пристарілих. Матір почав бити, забирав усю пенсію. Однак вона людям не скаржилася. Казала, що впала.

Минулого понеділка Федору Глибовець поховали. Обід влаштували за виручені від продажу її корови гроші.

Зараз ви читаєте новину «Віктор Глибовець забив матір до смерті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі