Четвер, 05 червня 2008 07:08

Юрієві Вітюку наснилася вбита жінка

Тіло 31-річної Алли Овсійчук із села Оженин Острозького району Рівненської області знайшли закопане в лісі. Жінка зникла два місяці тому. У її вбивстві зізнався співмешканець Юрій Вітюк, 23 роки.

— Жінку довго не шукали. Думали, кудись поїхала, — розповідає 47-річна Ольга Коваль з Оженина. — Юрко казав, що не знає, куди вона поділася. Алла часто не ночувала вдома, батьки теж нею не переймалися.

Юрій родом із сусіднього села Бродівське. Із Аллою прожив три роки. Разом перебивалися тимчасовими заробітками, часто випивали. За обличчя в ластовинні односельці називали Аллу Крапочкою.

Про зникнення Овсійчук повідомили сусіди. Згадали про жінку, коли зустріли районного прокурора.

— Я тут же перевірила інформацію в райвідділі міліції. Жодних повідомлень про зникнення не було, — каже райпрокурор Любов Ковальчук. — Її почали шукати, слідчі вийшли на співмешканця.

Юрій зізнався, що два місяці тому відпочивав з Аллою і друзями в лісі. По обіді жінка заснула на траві. Чоловік спробував її розбудити.

— Каже, що лише поплескав її по обличчю. Потім, мовляв, побачив, що вона мертва, — розказує прокурор. — Експертиза встановила, що жінка померла від удушення.

Юрій покинув Аллу в лісі. Уночі йому наснилася убита жінка. Чоловік повернувся і прикопав покійницю.

Аллу Овсійчук перепоховали на кладовищі, Вітюка затримали за підозрою у вбивстві.

Зараз ви читаєте новину «Юрієві Вітюку наснилася вбита жінка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода