Ексклюзиви
Вівторок, 06 травня 2008 07:14

Учитель розбив учневі голову за запізнення

У місті Сміла Черкащини 10 квітня майстер виробничої практики Олексій Костенко, 61 рік, розбив голову учню Денисові Дудніку, 16 років.

— Денис запізнився на урок, — каже секретарка центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, де навчався хлопець. — Привітався, попросив вибачення, сів і почав діставати підручники. У цей момент відчув удар. У руках майстра вгледів палицю.

Хлопця доправили до лікарні, наклали три шви. Наступного дня у центрі зібрали засідання педагогічної ради. Колектив звільнив майстра. До пенсії чоловікові залишалося працювати кілька місяців.

Раніше Денис навчався у місцевому радіотехнікумі. У січні 2008-го його відрахували за неуспішність. 1 березня хлопця прийняли до центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Токар першої категорії Олексій Костенко попросив навчати Дудніка.

У центрі опановують професію 800 учнів. Чверть із них — діти з інтернатів або ті, що перебувають під опікою. Вони стоять на обліку в міліції. Дениса рідко бачили на уроках. Учителі кажуть, він розлютив майстра. Часто матюкався на уроках, зверхньо ставився до однолітків.

— Останнім часом на Костенка звалилася купа невдач, — розповідає методист центру Віталій Вернигора. Чоловік знає токаря понад 20 років. — Позаторік Олексій поховав дружину, захворіла мати. Із донькою не може порозумітися, бо вона ходить до якоїсь секти. Він був у розпачі. Плюс зухвала поведінка учня й він зірвався. Такого майстра ми довго не знайдемо.

Нині Олексій Костенко вдома. Доглядає матір, тримає пасіку.

Зараз ви читаєте новину «Учитель розбив учневі голову за запізнення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода