Ексклюзиви
Середа, 11 липня 2007 19:48

Школярка скалічила свого діда

О десятій вечора 6 липня 14-річна школярка Ганна Чернобай з села Хрещате Козелецького району на Чернігівщині пішла до рідного діда Григорія Божка, 65 років. Чоловік живе сам, через хворі ноги ходить на милицях, отримує пенсію по інвалідності.

Хата була відкрита. Чоловік зрадів онуці, запросив на кухню.

— Віддай всі гроші, що є, — раптом крикнула дівчина. Григорій Петрович оторопів.

Розлючена онука схопила палицю і почала лупцювати діда по голові. Старий просився, та дівчина не зупинялася. У кишенях знайшла 49 грн — за решту пенсії господар купив дров.

Наступного дня пенсіонер попросив сусіда відвезти його до лікарні. Медики констатували струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, забій грудної клітини, рани обличчя та вивих великого пальця правої руки. До лікарні приїхали міліціонери. Дівчину до ізолятора не посадили через неповноліття.

У селі про Ганну говорять неохоче. Вона закінчила сім класів. Було, що три роки залишали в одному. Кажуть, крала у вчителів гроші.

Мати дівчини Ольга Максименко сама виховує шістьох дітей. Найстарший син в армії, одна з доньок працює в Києві. Решта мешкають у селі й перебиваються разовими заробітками.

Зараз ви читаєте новину «Школярка скалічила свого діда». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі