Ексклюзиви
Середа, 14 листопада 2007 07:05

Електромонтери відрубали пальця Надії Афоніній

Удень минулої середи 47-річна харків"янка Надія Афоніна поверталася додому від сусідки. На сходовій клітці зустріла трьох чоловіків, які представилися працівниками "Харківобленерго".

— Здорові такі хлопці, — згадує жінка. — Сказали, що прийшли відключати світло сусідам за несплату. Попросили ключ від щитової.

Надія сказала, що ключа немає, відвернулася й почала відкривати двері власної квартири.

— Вони стали грубити. Мовляв, ви не хочете відкривати, бо й у вас там щось не так, — згадує Афоніна. — Крикнули "Ми зараз перевіримо!", почали штовхатися й силою відкривати мої двері. Я їх на себе, вони від себе. Та в мене сил не так багато, як у них. Правою рукою я намагалася зачинити двері, лівою тримала ключ біля замку. Вони з розмаху дверима як грюкнуть. Дивлюся, мій палець валяється долі, а з руки свище кров.

Надія Афоніна запевняє, що спочатку болю не відчула, бо була шокована. Показала енергетикам відрубаного пальця. Побачивши кров, ті швидко подалися геть. На сходову клітку вийшли сусіди, які почули штовханину й крик. Вони викликали "швидку" й міліцію.

Лікарі обробили й забинтували рану. Сказали, що загоїться, однак доведеться жити без першої фаланги середнього пальця.

— Дуже шкода, я ще ж не така стара, — бідкається Надія Афоніна.

Щодня жінка ходить на перев"язки. Минулого понеділка написала заяву до міліції. Чекає судмедекспертизи.

Начальник Салтівського районного відділення енергозбуту Геннадій Білоконь підтверджує, що його електромонтери того дня спілкувалися з Надією Афоніною.

— Мої підлеглі написали доповідні записки, — каже він. — Говорять, що жодної шкоди не заподіяли. Жінка сама підставила пальця й защемила його.

Зараз ви читаєте новину «Електромонтери відрубали пальця Надії Афоніній». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2567
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути