Ексклюзиви
Субота, 15 червня 2019 16:11

"Працювати залишаюся. Фельдшерські пункти теж не закриють"

— Зараз я на лікарняному, хворію на запалення легень. Мені подзвонили із сільради, сказали, що працювати залишаюся. ФАПи теж не закриють, — розповідає 41-річна фельдшерка Анна Лунгуляк, яка працює у фельдшерсько-акушерському пункті в Горі Полтавського району.

Два місяці тому Полтавський районний клінічний центр первинної ­медичної допомоги Полтавської райради повідомив Анну Федорівну, що 10 ­червня в Горі закриють фельдшерсько-­акушерський пункт. Також мали закрити ФАПи у Булановому та Нижніх Млинах. Працівників планували ­скоротити. Місцеві жителі нарікають на голову ­Щербанівської громади 58-річного Ігоря Процика.

— Ці чутки — брудна ­політична гра. Я не можу звільняти працівників і ­закривати ФАПи, не маю права. Ми можемо тільки фінансово допомагати, а підпорядковуються вони Києву, — каже Ігор Процик.

Голова Полтавської райради Михайло Кононенко під час телефонної розмови підтверджує — рішення про закриття ФАПів дійсно скасували. Надалі медичні заклади працюватимуть у звичному режимі.

Зараз ви читаєте новину «"Працювати залишаюся. Фельдшерські пункти теж не закриють"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода