Понеділок, 24 березня 2014 19:01

Українці розпродують елітні маєтки під Києвом

Українці розпродують елітні маєтки під Києвом

Забезпечені українці масово намагаються позбавитися від елітних особняків. Бажаючих продати свої маєтки в Києві та області порівняно з минулою осінюю стало більше в шість разів.

Люди готові продавати котеджі з великою знижкою, лише б швидше. Однак покупців не багато.

За даними сайту безкоштовних оголошень Slando, восени в Україні в продажу була тільки 1000 будинків і квартир вартістю понад 1 млн доларів.

"Зараз їх число досягло 6000 і продовжує рости, - каже піар-менеджер Slando Сергій Колосков. Він також додав, що левова частка всіх пропозицій припадає на Київ і периферію".

Що ж відбувається з елітними особняками? Невже інвестиції в нерухомість себе не виправдовують? На думку експертів, є кілька причин, і перша - політична.

"Частина елітної нерухомості належить людям з неординарною політичною репутацією. Немає ніякої гарантії, що після купівлі у них квартири або приватного будинку у вас їх потім не націоналізують ім'ям революції. Мовляв, попередній власник побудував житло на народні гроші", - говорить провідний спеціаліст відділу маркетингу SV Development Сергій Костецький.

Друга причина - фінансова. Багато банків в ступорі, видача грошей обмежена, і навіть якщо ви захочете купити маєток, можуть бути проблеми з отриманням фінансів. Але навіть якщо з банком вигорить, інвестиція в "елітку" - поганий варіант.

"Якщо людина інвестує мільйони доларів у елітний будинок або квартиру, далеко не факт, що він за таку ж суму його продасть, - говорить Сергій Костецький. - Навіть знижка 100-200 тисяч доларів, які зараз скидають на особняки, ситуацію не міняє - все одно нерухомість буде дорогою, елітної. Починаючи з 2008 року, коли почалася фінансова криза, дорожчало все, крім елітної нерухомості.

Тим часом VIP-особняками під Києвом зацікавилися бандити. Видаючи себе за "евромайдановцов", вони грабують порожні хороми. Цікаво, але, за офіційною статистикою УМВС Київської області, кількість розбійних нападів та крадіжок, пов'язаних з житлом, знизилася вдвічі в порівнянні з минулим роком. Але тут же в МВС зазначають, що показники некоректні, так як багато господарів (в основному депутати і чиновники) не завжди звертаються в міліцію.

Зараз ви читаєте новину «Українці розпродують елітні маєтки під Києвом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода