Ексклюзиви
Понеділок, 07 червня 2021 09:00

Секрети успішного маркетингу: зовнішня реклама для початкового бізнесу

Від потоку клієнтів залежать продажі, а від продажів - поява нових клієнтів. Чудовим і ефективним інструментом, який здатний розірвати це замкнуте коло і підвищити прибуток, є зовнішня реклама. Орендувати білборди в Києві та інших містах можна не лише для вказівки розташування компанії/магазину, але і щоб познайомити потенційних покупців з новими товарами на ринку, зробити бренд більше впізнаним і затребуваним.

Найчастіші помилки при створенні зовнішньої реклами

Простого розміщення реклами на білборді не завжди вистачає. Ефективність кампанії також залежить від грамотної оцінки достоїнств компанії і правильної їх презентації аудиторії. Багато молодих підприємств при створенні дизайну макету допускають наступні помилки:

• ціна і якість не відповідають один одному;
• реклама розрахована не на ту цільову аудиторію;
• по закінченню рекламної кампанії не проводиться аналіз результатів;
• пропозиція нічим не відрізняється від конкурентів (немає чітких відмінностей);
• використовувані матеріали і сам дизайн бляклі, не звертаючі на себе увагу.

Також досить часто причиною фіаско служить невдало вибране місце і час. Якщо білборд буде розміщений занадто далеко від магазину або офісу, клієнти просто не захочуть витрачати час на дорогу. Також важливо розуміти, що робити просування літніх товарів зимою - викидання грошей на вітер, рівно так само, як і реклама зимових речей - влітку.

Для чого можна використати білборди

Багато компаній використовують рекламні майданчики тільки для реклами певних товарів або послуг. Насправді, можливості цього інструменту набагато більше. Зокрема, білборди можна замовити для наступних цілей:

• інформування про нову компанію, магазин;
• підкреслення достоїнств і сильних сторін бренду;
• реклама майбутньої акції або розпродажу;
• розміщення логотипу і слогану (підвищення обізнаності).

 

Якщо розробку дизайну доведеться замовляти в професійному рекламному агентстві, то ось пошук відповідних майданчиків можна здійснити за допомогою онлайн-сервісу: Outdoor - Online.com.ua. На платформі розміщені актуальні пропозиції усієї країни, є адреси, фото, вільні дати, а також є можливість запросити ціну і забронювати площини.

Зараз ви читаєте новину «Секрети успішного маркетингу: зовнішня реклама для початкового бізнесу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі