Понеділок, 15 травня 2017 17:33

Сайт газети "Все про бухгалтерський облік" створив спецрозділ для аграріїв

  У новому розділі для аграріїв можна знайти 9 самостійних підрозділів
У новому розділі для аграріїв можна знайти 9 самостійних підрозділів

На сайті газети "Все про бухгалтерський облік" з'явився спеціальний розділ для аграріїв, який спростить роботу всіх, хто задіяний в сільському господарстві.

Вам не доведеться перевертати сотні сайтів у пошуках інформації з обліку й оподаткування в агросекторі. Достатньо лише зайти на vobu.ua та відкрити спецрозділ для аграріїв. У ньому ви знайдете 9 самостійних підрозділів. Кожен із них — частина сільськогосподарської діяльності.

У підрозділі "Рослини" — нормативно-правові акти, норми, правила та консультації, пов'язані з веденням обліку й оподаткуванням у рослинництві.

У підрозділ "Тварини" знайдете нормативку, переліки, норми, правила й консультації з тваринництва та птахівництва.

Усе, що потрібно знати про облік використання добрив та отрутохімікатів, — у підрозділі "Засоби обробки рослин".

Окрім того, у цьому спецрозділі ми не забули й про те, що в сільському господарстві свої облікові та податкові нюанси мають і земельні ділянки, будівлі, використання палива, техніка та енергоносїї. І нарешті, підрозділ "Працівники" містить усю необхідну інформацію щодо специфіки умов праці та оподаткування доходів працівників, зайнятих у сільському господарстві.

Розділ оновлюється щодня! А тому ви завжди зможете знайти відповіді на свої аграрні питання.

Упевнені, цей спецрозділ на нашому сайті неодмінно допоможе вирішити всі питання, пов'язані з обліком та оподаткуванням результатів сільськогосподарської діяльності!

Зараз ви читаєте новину «Сайт газети "Все про бухгалтерський облік" створив спецрозділ для аграріїв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі