Ексклюзиви
Вівторок, 07 листопада 2017 10:23

Органічні продукти користь і переваги

Органічні продукти користь і переваги
Органічна продукція виготовляється без використання пестицидів, штучних добавок, ГМО та інших шкідливих речовин. Фото: egyptindependent.com

Все більшої популярності набувають тенденції правильного харчування, здорового способу життя, догляду за своїм тілом і т.д. При цьому очевидно, що найбільший вплив на наш організм, надає їжа і засоби особистої гігієни. На упаковках багатьох товарів можна виявити таке словосполучення, як "органічні продукти". Спробуємо розібратися, що ж це означає, з підтвердженої наукою точки зору, і наскільки такі продукти корисні і потрібні людському організму.

Що ж це "Органічна продукція"?

Таким словосполученням називають продукцію сільськогосподарської галузі (або перероблені товари з сировини цієї галузі), яка виготовляється без використання пестицидів, штучних добавок, ГМО та інших шкідливих речовин. Також для цієї продукції заборонені деякі види обробки, до яких відноситься: ароматизація, рафінування, пастеризація та всі інші промислові прийоми, які знижують поживні властивості продукту. Важливо розуміти, що саме термін - "органічні продукти", є підтвердженням стандарту якості продукції, так як, щоб мати право на розміщення даного словосполучення на товар, потрібно пройти процедуру сертифікації. Це відрізняє дану продукцію від таких маркетингових ходів, як: "Екологічно чистий" або "Біологічно чистий". Так як дані словосполучення не регламентовані законодавством, а, значить, їх може використовувати будь-який виробник.

Органічні продукти вирощуються природним шляхом

Переваг у органічних продуктів величезна кількість. Почнемо з того, що ці продукти вироблені повністю природним шляхом, а, значить, максимально добре засвоюються нашим організмом. До того ж вміст корисних вітамінів, мінералів і антиоксидантів, в продукції, вирощеної природним шляхом, істотно вищий, ніж у промислових аналогів, які втрачають свої корисні властивості на етапах виробництва, переробки, упаковки та зберігання. У ній відсутні шкідливі речовини і домішки, які використовуються для виробництва звичайної їжі. Також один з важливих аспектів, на які варто звернути увагу - турбота про навколишнє середовище. Адже при виробництві органічної продукції не забруднюється ґрунт, не відбувається потрапляння в нього пестицидів, гормонів росту та інших вкрай шкідливих речовин, це повністю безпечне для природи виробництво. Саме дані переваги схиляють все більшу кількість людей купувати органічні продукти в інтернет-магазині theGreen.

Зараз ви читаєте новину «Органічні продукти користь і переваги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 13391
Голосування Чому я не голосуватиму за Юлію Тимошенко на президентських виборах у 2019 році?
  • Вона вже була у владі і показала всі свої можливості
  • Країні треба президент іншої якості
  • На жодних виборах не голосував ні за неї, ні за партію "Батьківщина"
  • Ще не визначився з кандидатом
  • Голосуватиму за Тимошенко
Переглянути
Погода