Середа, 13 листопада 2019 14:37

"Ми будуємо – ви насолоджуєтесь комфортом" - з ким краще співпрацювати при будівництві

Хочеш побудувати власний будинок, але не знаєш, де знайти компанію професіоналів?

Компанія "АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА" вже більше 13 років створює "сучасний комфорт" за доступними цінами.

Компанія пропонує швидке будівництво будинків для комфорту їхніх клієнтів. Звернувшись до artmetall.ua – ви будете спокійні і впевнені в сучасному, комфортному, надійному і довговічному житлі.

  Компанія "АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА" пропонує швидке будівництво комфортних будинків
Компанія "АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА" пропонує швидке будівництво комфортних будинків

"Завжди мріяв побудувати власний будинок, але боявся натрапити на шахраїв. Знайшов компанію artmetall.ua і не помилився з вибором. Хлопці реально працюють на якість. Побудували екологічно чистий, теплий та затишний дім. Сміливо рекомендую, вони заслужили мою довіру", - розповідає Олексій Андрущенко з Дніпра.

Основні переваги будівництва

• Швидка побудова екологічно чистого дому.
• Вартість будівництва максимально доступна та вигідна, завдяки полегшеному фундаменту, легкості монтажу і сучасних технологій
• Швидкомонтовані житлові будинки забезпечують прохолоду в спеку і стабільне тепло в холодну пору за рахунок технології будівництва, адаптованої під клімат України.

Характеристиками конструкції artmetall.ua є:

• міцність;
• довговічність;
• низька теплопровідність;
• екологічність.
• 736 реалізованих проектів, 7 з яких створено в Європі.
• побудовано 21 350 м²

"АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА" пропонує найнижчу ціну на українському ринку, від 250 доларів за квадратний метр, при цьому не втрачаючи якості. Компанія заслужила довіру більше 150 клієнтів.

  Компанія "АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА" пропонує швидке будівництво комфортних будинків
Компанія "АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА" пропонує швидке будівництво комфортних будинків

"Наша робота ― це арт-будівництво вищої проби. Це мистецтво проектування, мистецтво виготовлення, мистецтво монтажу ― мистецтво підвищення якості вашого життя. З нами ви можете вибрати і купити торговий павільйон в Києві, Дніпрі чи будь якому іншому місті України. Також здійснюємо будівництво виробничих цехів, модульні офіси за цією ж технологією. Ми будуємо, ви насолоджуєтеся комфортом!", - запевняє компанія.

Низькі ціни на швидкомонтовані будинки ― для доступності середнім верствам населення. Сумніваєтесь? Заходьте на сайт artmetall.ua і переконайтесь самі. Це шанс відчути смак життя, коли все, здавалося б, цьому заважає.

Зараз ви читаєте новину «"Ми будуємо – ви насолоджуєтесь комфортом" - з ким краще співпрацювати при будівництві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода