Ексклюзиви
Понеділок, 30 жовтня 2017 10:59

Комфортний спосіб економії на опаленні

Установка системи "тепла підлога" дозволяє істотно скоротити витрати на опалення. Але і це ще не межа. Якщо підібрати правильний колектор, можна ще більше економити, зберігаючи при цьому температуру повітря в оселі на комфортному рівні. Щоб досягти таких результатів, потрібно правильно вибрати не тільки трубу, але і "серце" системи − колектор.

Польський постачальник CML Therm

Рекомендуємо вам звернути увагу на бренд CML Therm. Виробничі потужності підприємства знаходяться в Польщі, тому якість продукції відповідає всім нормам і вимогам Європейського Союзу. При цьому вартість нижче, ніж у конкурентів. Підприємство молоде, тому тримає ціни на нижній межі, щоб "відбити" частку на ринку в більш іменитих конкурентів.

Колектори постачаються в повній комплектації, отже вам не потрібно буде витрачатися на придбання додаткового обладнання. За бажанням, можна замовити систему з підключеним насосом. Таке обладнання готове до установки, відразу після отримання можна починати монтаж.

Важливий нюанс − колектори виробляються з високоякісної латуні. А для того, щоб ще більше підсилити захист від дії корозії і високих температур, поляки покривають їх шаром хрому. Агрегат буде служити дуже довго, не вимагаючи ніякого додаткового обслуговування. Офіційна гарантія − 2 роки.

  Установка системи "тепла підлога" з правильно підібраним колектором дозволяє суттєво економити на опаленні
Установка системи "тепла підлога" з правильно підібраним колектором дозволяє суттєво економити на опаленні

Функціональні клапани дозволяють економити ще більше

Перейшовши з радіаторів на "теплу підлогу", можна зіткнутися з серйозною проблемою. Для звичайної системи потрібен гарячий теплоносій − котел гріє воду до 95 °C. А в "теплій підлозі" робочі температури значно нижче − зазвичай в межах від +35 до 55 °C.

Проблема вирішується з допомогою установки двоходового клапана. Він змішує охолоджену воду зі "зворотньої труби" з гарячою водою від котла, щоб отримати на вході в систему потрібну температуру. Вже на цьому етапі можна істотно скоротити споживання газу або електроенергії.

Істотна перевага колекторів CML Therm − це наявність термостатичних двоходових клапанів. З їх допомогою ви можете вручну в будь-який момент регулювати температуру теплоносія в кожному контурі. У великий, довгий контур можна дати більше тепла, а в кімнату, з меншою площею, або в приміщення, яке не використовується − скоротити подачу.

Є у польського виробника і колектори з трьоходовымми клапанами. Такий агрегат дозволяє задіяти одразу дві системи − і теплу підлогу, і радіаторну. При цьому в радіатори буде подаватися гарячий теплоносій, а в труби підлоги − теплий.

Кріплення насоса на колекторі − плаваюче. Це означає, що ви можете встановлювати в нього не тільки 130-і насоси, але і 180-і.

  Установка системи "тепла підлога" з правильно підібраним колектором дозволяє суттєво економити на опаленні
Установка системи "тепла підлога" з правильно підібраним колектором дозволяє суттєво економити на опаленні

Джерело: comfohouse.com

Зараз ви читаєте новину «Комфортний спосіб економії на опаленні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі