Ексклюзиви
Понеділок, 14 вересня 2020 13:32

Як правильно обрати насос для свердловини

Мати власний дім вважається престижно. Жити у ньому набагато комфортніше ніж у багатоквартирному будинку. У заміській забудові кожен знаходить для себе свої плюси. Та всіх сучасних людей об'єднує бажання мати доступ до зручностей. Комусь достатньо елементарних, а хтось прагне лише високоякісних умов життя. Їх можна створити лише при відсутності проблем із комунікаціями та інфраструктурою.

 

В першу чергу варто подбати про найважливіший ресурс – воду. За містом не можна просто врізатися у трубу водогону і закрити це питання. Потрібно робити криницю або свердловину.

Перевагою криниці є дещо нижча вартість. Але туди потрапляють відходи людської діяльності, які лише частково відфільтровані ґрунтом і потрібно часто дезінфікувати воду. Якщо це власник ще може зробити, то впоратися із пересиханням криниці – неможливо. Явище дуже поширене через посушливу погоду.

Тому надійнішим і безпечнішим джерелом води на заміській ділянці є свердловина.

Переваг у неї більше ніж у криниці:

• буріння здійснюється за один день;
• для облаштування використовують малогабаритну техніку;
• вміст продуктів відходів людської діяльності мінімальний;
• безперебійне водопостачання, незалежно від пори року;
• виключається можливість забруднення поверхневими водами;
• не важлива регулярність використання;
• термін служби до 50 років;
• не потребує чистки.

Після буріння свердловини потрібно встановити насосне обладнання. Їх вибір залежить від глибини водозабору, обсягів подачі води і необхідного тиску.

 

Види насосів:

1. Глибинні - оснащені спеціальним герметичним корпусом, бо розміщуються у воді. Деталі виготовляються із корозійностійких матеріалів. Вони потужні, тихо працюють, не потребують додаткового охолодження і прості в обслуговуванні.

2. Напівглибинні — монтують між двигуном і водою. Забір робиться через патрубок. Поєднують переваги глибинних і поверхневих насосів.

3. Поверхневі - встановлюють поза ємностями, в спеціально обладнаних місцях. Їх цінують за простий монтаж та зручність в обслуговуванні.

Підібрати глибинний насос для свердловини та отримати кваліфіковану консультацію, Ви можете у спеціалістів компанії Гідромаш Інжинірінг на сайті https://gme.in.ua/nasosy/glubinnye-nasosy. Компанія реалізує насосне обладнання провідних європейських виробників Grundfos, Pedrollo, Wilo, Hydro-Vacuum, Calpeda та Zenit.

Крім насосів, є можливість обрати трубопровідну арматуру, автоматику, котли, баки, труби, фільтри для води та інші пристосування, необхідні для установки комунікативних систем побутового та промислового призначення.

Всі вироби перевіряються. Виготовлені з корозійностійких сплавів або пластику підвищеної міцності. При підборі труб перевага віддається виробам з гнучкого матеріалу, стійкого по відношенню до гідроударів.

Зараз ви читаєте новину «Як правильно обрати насос для свердловини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода