Понеділок, 09 червня 2008 18:11

Знищили 139 рибальських сіток

У середу в регіональному ландшафтному парку "Нижньоворсклянський" Кобеляцького району екологічна комісія знищила вилучене у браконьєрів знаряддя рибного лову.

Рибінспектор Олег Яременко та завгосп Юрій Корнієнко дістали з підсобного приміщення 139 сіток, які склали на купу й спалили. Метраж сіток сягав майже 10 км.

26 травня голова Кобеляцької райради Володимир Жуков підписав розпорядження про створення екологічної комісії з метою прийняття рішення щодо заборонених знарядь рибного лову — сіток. Їх вилучила служба державної охорони регіонально-ландшафтного парку "Нижньоворсклянський" 2008 року під час проведення рейдів на природно-заповідній території в період нересту риби.

— Із 5 квітня по 2 червня складено 18 актів про вилучення знарядь незаконного добування природних ресурсів, — розповідає директор парку Віктор Попельнюх. — Більше ста сіток ми вилучили у браконьєрів в урочищах Осоти та Грині, площа яких сягає близько 2 тисяч гектарів.

Зараз ви читаєте новину «Знищили 139 рибальських сіток». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода