Четвер, 19 червня 2008 18:43

За день можна продати морозива на 100 гривень

— Сезон продажу морозива починається із травня і триває до вересня. Щоправда, цього року ми почали торгувати в червні, бо весна була холодною. Зараз для нас гарна пора, бо спека, — розказує продавець морозива торгової марки "Ласунка" неподалік центрального входу на Придніпровський речовий ринок у Кременчуці Тетяна Олександрівна, 50 років. Прізвище не називає.

Жінка каже, найчастіше купують заморожений сік і морозиво "Ленінград".

— Цього сезону в нас з"явилася новинка — ягідний пломбір "Буржуй". Він коштує 3,75 гривні, — веде далі.

Найдешевше морозиво у стаканчиках "Ванільне" та "Ласунка" коштує 1,30 грн. Із дорожчих — "Улюблене" — 4, "Лев" — 3,5, "Гран-Прі" — 6, "Мексика" — 3, "Ленінград" — 3,50 грн. Ціна замороженого соку "Мармелёд" — 2,25, а "Світлофора" — 2 грн.

— Працюю з 8.30 до 16.00. Найжвавіша торгівля тут у вихідні. Усі йдуть скупляться. Буває, за день можна вторгувати близько 100 гривень, іноді — більше. Якщо негода, торги погані. Можу продати на 30 гривень, — додає жінка. — Це морозиво виготовляють у Дніпропетровську. Щотижня ми закуповуємо його на 400 гривень.

Націнка на холодні ласощі — 15–20%. Продавець морозива працює на відсотках од виторгу, має на місяць 700 грн.

Зараз ви читаєте новину «За день можна продати морозива на 100 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода