Ексклюзиви
Середа, 27 серпня 2008 17:55

Внутрішній туалет зробили у школі в Бутенках

Протягом двох років у Бутенківській школі І–ІІІ ступенів Кобеляцького району тривав капітальний ремонт. Його не робили з дня побудови приміщення 1954 року.

— Школа складається з двох частин — старої і нової, 1987-го до неї приєднали добудову, — каже директор навчального закладу Тамара Колодяжна. — Довго вона стояла в забутті, та нарешті за неї згадали.

За допомоги Українського фонду соціальних інвестицій полагодили стелю, встановили пластикові вікна, замінили дах, який протікав. Згодом за гроші з районного бюджету зробили ремонт на другому поверсі, переробили електрику, опалення. На це виділили 273 тис. грн.

— У цьому році черга дійшла і до першого поверху, — розповідає Тамара Валентинівна. — Встановили нові двері, зробили підвісну стелю, поновили підлогу. Та найголовніше, зробили внутрішні туалети. 1980-х їх вже будували, але виникли проблеми з водою, тому до цього часу діти і вчителі ходили на вулицю.

Не відремонтували тільки фасад школи. Нині наводять лад до 1 вересня — миють підлогу, вікна тощо.

У Бутенківську школу ходять 333 учні. Там також навчають на оператора комп"ютерного набору та водіїв категорії Б.

Зараз ви читаєте новину «Внутрішній туалет зробили у школі в Бутенках ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода