Середа, 18 червня 2008 15:25

Відкрили першу в Україні заправку катерів на воді

Місяць тому у Кременчуці відкрили водозаправну станцію на воді для катерів та моторних човнів. Поки що вона єдина в Україні. Це понтон під помаранчевим тентом. Розташований він поблизу місцевого силікатного заводу, неподалік вантажного порту.

— Одночасно ми можемо заправляти три судна. Бензин усіх марок та дизельне паливо на 10–15 копійок дорожче, ніж на звичайних заправках. Маємо чотири резервуари з пальним, — розповідає начальник водозаправної станції Георгій Павлік. — Про нас дізналися люди, заправляють багато човнів та катерів. До того ж, тут можна придбати різні види масел, дрова, вугілля для шашликів, солодкі напої, газовану воду. Запчастин до суден немає.

Наливні пістолети оснащені гумовою насадкою. Вона не дозволяє проливатися пальному у воду. Розрахуватися за послугу можна готівкою чи банківськими картками. Заправка працює з 8.00 до 23.00.

Ініціатором створення плаваючої заправки був керівник місцевої фірми "МІС" Володимир Криворучко.

Незабаром такі конструкції на воді запрацюють у Києві та Дніпропетровську.

Зараз ви читаєте новину «Відкрили першу в Україні заправку катерів на воді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода