Ексклюзиви
Середа, 03 вересня 2008 15:09

Василь Козирєв пережив синів

1 вересня рiднi зiбралися на цвинтарi Нових Санжар справити дев"ятини по 86-річному Василеві Козирєву.

Вiн народився в Бiлорусi i там 1939-го почав працювати вчителем у сiльськiй школi. В роки вiйни брав участь в оборонi Москви. В липнi 1943-го пiсля тяжкого поранення довго лiкувався в госпiталi, йому ампутували лiву руку. Понад 60 рокiв жив i працював у Нових Санжарах — завiдував вiддiлом у райкомi Компартiї, керував вiддiлом соцзабезпечення, а останнi 40 — юрисконсультом у райспоживспiлцi. Будучи iнвалiдом, маючи вже сiм"ю, зумiв здобути вищу освiту.

20 рокiв тому Козирєв поховав дружину Софiю, яка померла вiд серцевого нападу на робочому мiсцi. За 10 рокiв пішов з життя 50-рiчний син Євген, що займав вiдповiдальну посаду на тракторобудiвному заводi в Харковi. А два роки тому не стало й другого сина Олександра — медика. У нього стався серцевий напад. Сини не дочекалися внукiв, а Василь Якович мав нагоду порадiти трьом правнукам.

Останнi роки Козирєв жив сам, розраду знаходив у роботi. Він усе пiдготував до похорону, навiть пам"ятник. Пiсля чергового iнсульту просив, щоб його не доправляли в лiкарню i не викликали медикiв. Рiднi не послухали i звернулися по допомогу до лiкарiв. Однак тi не змогли врятувати чоловіка.

Поховали Василя Козирєва  під супровід духового оркестру  на цвинтарi поряд із могилами дружини й синiв.

Зараз ви читаєте новину «Василь Козирєв пережив синів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода