Ексклюзиви
Понеділок, 11 серпня 2008 16:09

У павільйоні ринку стоїть сморід

Протиепідемічна комісія Полтавської обласної адміністрації 8 серпня перевірила умови торгівлі в критому павільйоні Центрального ринку. За результатами перевірки його можуть закрити. Там застаріле торгівельне обладнання та антисанітарія.

— Прилавки, де торгують м"ясом, стоять ще з 50-х років, — каже Микола Асаул із обласної санепідемстанції. — Як глянути на них — волосся дибки стає. Там уже давно повинні бути банети. Це відкриті ємності, до яких холодильні компресори дають таку температуру, що м"ясо зберігається охолодженим навіть при відкритому повітрі. У супермаркетах поставили банети, і м"ясо там дійсно охолоджене, а на ринку лежить під температурою 30 градусів.

Молочну продукцію продають з прилавків, які протирають дуже рідко.

Санстанція вимагає, аби на ринку підвели гарячу воду. Оснастили павільйон вентиляцією. Провели опалення.

— Ставимо питання про роботу кондиціонерів, — веде Асаул. — А то як стояв там — дуже смердить.

Директора ринку Віталія Москалька і заступника голови облспоживспілки Василя Манжуру збираються запросити на круглий стіл в обласну санстанцію.

— Не знаю, чи вони з"являться, бо навіть не підписують наші акти, — обурюється Микола Асаул. — Дитячі ігри якісь получаються. Звісно, проблематично закрити весь ринок одразу. Але можна привести його у порядок поступово, — додає.

Якщо керівництво ринку не відреагує, матеріали направлять у прокуратуру.

Зараз ви читаєте новину «У павільйоні ринку стоїть сморід». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода