Четвер, 20 березня 2008 18:59

У Глобиному запрацювала цифрова телефонна станція

19 березня в Глобиному закінчилася поступова заміна стаціонарних телефонних номерів. Це відбулося у зв"язку з переключенням абонентів на цифрову систему комунікації на базі електронної автоматичної телефонної станції "Дніпро". Відтепер номери телефонів, які починалися на 21, замінено на 24, 22 — на 25, 23 — на 28.

— Нова станція відкриває багато можливостей. Це покращення якості зв"язку, швидкості з"єднання, доступу до мережі Інтернет, — розповідає начальник цеху електрозв"язку N16 Володимир Гаращенко, 49 років. — Абоненти можуть користуватися додатковими видами обслуговування: скороченим набором номера, повідомленням про надходження нового виклику, навіть коли людина розмовляє по телефону, переадресацією вхідного дзвінка, автоматичним визначенням номера мобільного телефону, тимчасовою забороною вхідного та вихідного дзвінків. Ці послуги замовляються у нас. Наприклад, переадресація дзвінка коштує 2,24 гривні з ПДВ за місяць.

Про заміну номера кожного абонента було повідомлено по телефону. Для абонентів заміна була безплатною.

Нині цифрова станція має 3810 абонентів. Телефонної черги в Глобиному немає.

Зараз ви читаєте новину «У Глобиному запрацювала цифрова телефонна станція». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода