Понеділок, 05 травня 2008 18:48

У Дейманівці можуть відключити газ

Газовий кооператив села Дейманівка Пирятинського району заборгував 46 тис. грн спеціалізованій пересувній механізованій колоні N6 міста Лубни. Це підприємство проводило в населеному пункті газ. Через борг його подачу до Дейманівки призупинять.

На газифікацію села жителі чекали 20 років.

— Більшість селян не розрахувалися за проведення газопроводу, — розповідає голова кооперативу з газифікації села Дейманівка Іван Дворник. — До того ж із держбюджету на газопровід не надійшли 460 тисяч гривень.

Протягом трьох місяців до Дейманівки проклали 6 км газопроводу, 11 км — у селі. Газифікували 62 будинки. 40 готові до підключення, 20 — готують.

Через борг механізована колона не здала газопровід в експлуатацію.

— Якщо газопровід не передадуть на баланс "Лубнигазу" і не введуть його в експлуатацію, припинимо газопостачання в газифікованих будинках, — говорить начальник Пирятинської філії "Лубнигазу" Олександр Курочка. — Відключення проведуть на невизначений термін, доки не будуть виконані зазначені умови.

У Дейманівці планували газифікувати 175 будинків.

Зараз ви читаєте новину «У Дейманівці можуть відключити газ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода