Понеділок, 28 липня 2008 18:32

Світлані Сурженко блискавка спалила телевізор

Автор: фото: Наталія СКОРИК
  Жителька Машівки Наталія Сурженко показує розірваний ударом блискавки провід антени, через який не працює телевізор
Жителька Машівки Наталія Сурженко показує розірваний ударом блискавки провід антени, через який не працює телевізор

У Машівці 16 липня була гроза. Блискавка вдарила телевізійну антену на будинку жительки райцентру Світлани Сурженко. У цей час жінка з донькою Наталею та онуком сиділи в літній кухні.

— Почули сильний удар грому. Вибігли з донькою на подвір"я. Назустріч біг сусід Борис Видюк, — згадує Світлана. — Кричав, чи ми всі живі. На його очах стріла блискавки вдарила прямо в будинок.

Господиня першою відчинила двері. Хата була задимлена. Забігли до зали й побачили, що горить гардина.

— Провід від антени горів та плавився. Ще трішки і телевізор би взірвався, — веде далі Сурженко. — Ми з дочкою похапали рушники та стали гасити.

Радіатор біля вікна, якого торкалася антена, обвуглився. Телевізор припинив працювати. У сусідній кімнаті над розподільчою коробкою тріснули шпалери.

Жінка припускає, блискавка вдарила в антену біля будинку. Через те, що там був металевий штир, частина розряду пішла в землю.

— Добре, що вирішили перечекати грозу в літній кухні, — додає Світлана.

Світло в будинку полагодив сусід.

— Чоловіків удома нема, а ми всього боїмося, — зітхає. — Чим тепер на ремонт телевізор везти. Антена згоріла точно. Людей треба найняти, щоб її поміняти.

Згадує, колись давно блискавка залітала у відкриту кватирку літньої кухні. Тоді нічого не спалила. Покружляла кімнатою й вилетіла.

Зараз ви читаєте новину «Світлані Сурженко блискавка спалила телевізор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода