Четвер, 27 березня 2008 18:04

Світлана Несвіжа носить до бібліотеки свої газети

— Полюбляю жіночі журнали "Успехи и поражения", "Моя семья", "Истории из жизни" тощо, — розповідає Світлана Несвіжа, бібліотекар Бродщинської сільської бібліотеки-філіалу Кобеляцького району. — Чоловік не може без спортивної преси — "Рингу", "Болельщика", "Спортивної арени".  Цю періодику завжди несу до бібліотеки, щоб й односельці прочитали. Загалом на пресу із сімейного бюджету йде щомісяця близько 60 гривень.

Світлана Несвіжа працює бібліотекарем понад 25 років. Останніх десять — на півставки. Нарікає, що бібліотеці не передплачують періодичні видання.

У бібліотеці діє платний абонемент — прочитання книжки коштує 50 коп. на 7 днів. Гроші йдуть на купівлю нових видань.

Також допомагають спонсори.

— Селяни здебільшого беруть романи й сільськогосподарську літературу, — говорить бібліотекарка.

Заклад розташований у приміщенні сільського Будинку культури, ремонт зробили два роки тому. Взимку приміщення не опалюються, тому бібліотекарка залишає записку на дверях і йде до сільради.

У книжковому фонді бібліотеки — 5822 одиниць, у дитячому — 1792. Торік він поповнився на 58 книг, з яких 26 дитячих. Для порівняння: 1986-го читальня отримала 1490 примірників. Бібліотека має 318 читачів.

Зараз ви читаєте новину «Світлана Несвіжа носить до бібліотеки свої газети». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода