Понеділок, 21 липня 2008 18:01

Школярі знайшли рідкісні рослини

У Калениківській школі Решетилівського району організували оздоровчий табір "Еколог". Зібрали 45 старшокласників зі шкіл району, які мають здібності до природничих наук. Райдержадміністрація виділила на табір понад 8 тис. грн.

— Запланували екскурсії. Зводимо дітей на найвищу точку Полтавщини — Шар-гору в село Приліпка Козельщинського району, — розповідає директор табору Володимир Піхуля, 38 років. — Вже були в обласному центрі в ботанічному саду педуніверситету. Бачили там крокодила, ящірок, удава.

Під час екскурсій школярі знайшли "червонокнижні" рослини і такі, що вважають рідкісними в області.

— Бачили як росте шолудивник пухнастоколосий, глечики жовті, косарики тонкі, латаття біле, конвалія звичайна, — хвалиться учасниця табору 15-річна Наталія Василенко із села Жовтневе. — Училися, як можна зберегти рослинний світ.

Школярі збирають лікарські трави. На одному з табірних вечорів діти організували показ моделей, виготовлених із природного матеріалу. Провели конкурс на кращу фігуру тварини чи рослини, зроблену з піску на пляжі біля річки Псел.

На відпочинку старшокласники проводять наукові дослідження, представляють екологічні проекти про захист довкілля.

Зараз ви читаєте новину «Школярі знайшли рідкісні рослини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода