Ексклюзиви
Четвер, 19 червня 2008 18:52

Сільським лікарням подарували автомобілі

До Дня медика 15 червня районна влада Гадяччини за 120 тис. грн купила три автомобілі "жигулі-дев"ятки" для амбулаторій сіл Петрівка-Роменська, Книшівка, Березова Лука. Ці сільради  обслуговують 19 населених пунктів.

Торік нафтогазовидобувники, які працюють у селі Петрівка-Роменська, відмовилися утримувати за власні кошти автомобіль "швидкої" сільської амбулаторії. Після цього випадку голова Гадяцької райради Анатолій Цимбал запропонував купити автівки за гроші району.

— Лікар на селі повинен мати три опори: автомобіль, житло і телефон, — зауважує Цимбал.

Першим подарували машину у Книшівку. Так хотіли заохотити  подружжя лікарів Ігоря та Євгенію Скрипників, які пройшли курси навчання сімейної медицини та приїхали працювати в село.

Цимбал говорить, протягом трьох років планують забезпечити новим легковим транспортом кожну сільську амбулаторію.

До кінця цього року три нові автомобілі отримають медики з Веприка, Римарівки, Сар. У цих селах упроваджують програму сімейної медицини.

Нині в Гадяцькому районі працюють 12 амбулаторій, з них 8 — по програмі сімейної медицини. Вони вже мають легкові автомобілі, але старі. У Сватках сільрада придбала для лікаря мопед.

Зараз ви читаєте новину «Сільським лікарням подарували автомобілі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода