Ексклюзиви
Пʼятниця, 08 серпня 2008 17:04

Назар Місяченко повісився на груші

У селі Лівенське Новосанжарського району в понеділок 4 серпня поховали 22-річного Назара Місяченка. За день до цього чоловік пообідав удома, вийшов за хату та повісився. Мертвого Назара знайшла його дружина Марина.

Жінка побігла до хати. Схопила ножа та перерізала мотузку. Чоловік був мертвий. Марина викликала лікарів. Вони підтвердили смерть.

— Нормальний хлопець був, — характеризує Назара сiльський голова Таїсiя П"явка. — Наука давалася йому нелегко, у першому класi два роки сидiв. Батьки розлучилися. Юнак пiсля школи пiшов працювати охоронником. Зійшлися з Мариною, але шлюб не реєстрували. Дiтей не мали. Жили з Марининим дiдусем. Корову тримали, багато всякої живностi.

Місяченко працював охоронцем у приватній агрофірмі в сусідньому селі Маячка.

Марина працює продавцем у Маячцi. Пiсля похорону наступного ранку вона пiшла з рiдними на цвинтар. Звiдти її доправили до Нехворощанської лiкарнi. Медики кажуть, жінка перенесла сильний стрес i потребує лiкування.

Односельцi розповідають, будучи школярем, Назар часто заявляв батькам: якщо його лаятимуть — повiситься.

Зараз ви читаєте новину «Назар Місяченко повісився на груші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода