Ексклюзиви
Пʼятниця, 18 травня 2007 07:14

Медаль отримає кожен 11-й випускник

Цього року на отримання золотої медалі на Полтавщині претендують 992 школярі. На "срібло" йдуть 300 осіб. Медаль дадуть кожному одинадцятому випускнику. Загалом в області 11-й клас закінчують 14,4 тис. учнів.

Торік із 1470 всіх медалістів області 1457 вступили до вузів — навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації. 39 із них навчаються в технікумах, коледжах і училищах.

— В основному "медалісти" вступають до вузів за результатами співбесід, без іспитів, — каже головний спеціаліст обласного управління освіти Валентина Пащенко, 47 років. — А коли багато претендентів на отримання якоїсь спеціальності, то здають один профілюючий екзамен.

25-річний Ігор із райцентру Гребінка два роки тому здобув спеціальність вчителя англійської та німецької мов. "Золота" медаль йому не допомогла під час вступу на безплатне навчання.

— У нас із 20 студентів у групі було 15 медалістів. Безплатних місць — тільки п"ять, — розповідає хлопець. — Я не втовпився, бо не дав хабара. Навчався на контрактній основі. Медаль лежить у серванті як сувенір.

Зараз ви читаєте новину «Медаль отримає кожен 11-й випускник». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3013
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути