Ексклюзиви
Четвер, 03 квітня 2008 20:43

Матерям із повним робочим днем допомогу по догляду за дитиною не виплачують

— Перебуваю у відпустці по догляду за дворічною дитиною до досягнення нею трирічного віку. Коли закінчився лікарняний по пологах, роботодавець змусив мене звільнитися. Тепер збираюся вийти на роботу на нове місце. Чи втрачу я при цьому право на отримання допомоги? А якщо буду оформлена на неповний робочий день?

Ірина Климко, Миргород


— Якщо жінка вийде на роботу на повний робочий день, роботодавець повинен буде протягом п"яти днів після видання наказу про припинення зазначеної відпустки повідомити про це орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання особи, — коментує заступник начальника обласного Головного управління праці та соцзахисту населення Наталія Велика. — Якщо жінка вийде працювати повний робочий день, вона втратить право на щомісячну допомогу на дитину.

Коли жінка працюватиме на умовах неповного робочого часу, вона матиме право на отримання вищезазначеної допомоги. Їй потрібно буде подати до управління праці та соцзахисту населення витяг із наказу (розпорядження) роботодавця про надання їй відпустки по догляду за дитиною та довідку про початок роботи на умовах неповного робочого часу. Якщо вона працюватиме сім годин на день, це буде вважатися неповним робочим днем.

Зараз ви читаєте новину «Матерям із повним робочим днем допомогу по догляду за дитиною не виплачують». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі