Середа, 23 січня 2008 17:52

Катерина Власкіна не була заміжня

— Вона була тихенькою і замкнутою, нічого не розповідала про своє життя. Казала тільки, що ніколи не виходила заміж і не має дітей, — згадує покійну підопічну Катерину Власкіну завідувачка будинку ветеранів у селі Великі Будища Диканського району 49-річна Лідія Бігдан. Катерина Наумівна померла 12 січня у 85 років.

Жінка родом із Дніпродзержинська. У роки війни працювала на токарному верстаті військового заводу в Німеччині. Там відрізала палець на правій руці. Після Другої світової працювала на баштовому крані в рідному місті. Дві її сестри померли, наймолодша живе в Дніпродзержинську. Сім років тому Власкіну забрала до себе у Великі Будища племінниця Лідія.

— Привезла її до нас із поламаним стегном. Вона впала у квартирі, — веде далі Бігдан. — За півтора року жінка потроху стала пересуватися. Спершу з ходунцями, а тоді з паличкою. Та яка слабенька не була, а все в сільську бібліотеку дибуляла — любила читати на історичні теми. При пам"яті була до останнього. Питаємо: "Бабусю, що болить?" А вона: "Та нічого. Мені, діти, вже вік вийшов".

Зараз ви читаєте новину «Катерина Власкіна не була заміжня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода