Ексклюзиви
Пʼятниця, 01 червня 2007 07:08

Іван Козина був неперевершеним рибалкою

У вівторок справили дев"ятини по 69-річному Іванові Козині з села Лукім"я Оржицького району. Він помер через метастази від онкозахворювання.

— Іван Петрович народився в Лукім"ї, — розповідає сільський голова Олексій Джадан, 57 років. — Усе життя пропрацював столяром у колгоспі. Його бригада зводила будинок культури, школу, баню. Він там усе врем"я плотнічав. Був совісною людиною. В його хороші відносини з дітьми й жінкою. Жив за 300 метрів від річки. Непревзойдьонний рибалка!

На пенсії Козин кочегарив у школі, влітку працював механіком на току.

— При Союзі неоднократно отримував нагороди й заносився на дошку пошани колгоспу, — каже голова.

У Козини лишилася друга дружина Раїса Сергіївна, 70 років. Син Володимир працює головою Оржицької райради. Молодша донька Надія живе й працює в Молдові.

— Рідна матір Володі й Наді померла дуже давно. Але Раїса добре до дітей ставилася, мало хто знав, що вона нерідна. Був у них молодший син Петро. Кончив 11 класів, пішов у колгосп працювать тракторістом. Осінню завозив буряк. Трактор забуксував, він хотів виїхать, і його на смерть придавило причепом.

Зараз ви читаєте новину «Іван Козина був неперевершеним рибалкою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5706
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути
Погода