Ексклюзиви
Понеділок, 08 жовтня 2012 06:15

Хати потріскалися у дев'ятьох сімей

Жителі вул. Жовтневої у Лохвиці погрожують перекрити рух транспорту нею. Дорога сполучає райцентр із сусіднім селом Яхники.

— Як грузовики із двома прицепами мимо хати їдуть, усе двигтить, — каже тутешній 24-річний Віталій Пигар. — Удень зерно возять, уночі — конденсат у цистернах. А скоро буряки в машинах з двома прицепами повезуть.

Жовтневою прямують машини підприємств "Райз-Максимко", "Регал Петролеум" і "Природні ресурси". Вони іноді виділяють гроші на ремонт асфальту. Та відремонтований торік шлях через рух автівок масою до 60 т увесь у ямах.

— Боремося за своє житло з 2008 року, — додає голова вуличного комітету Уляна Верзілова. — Хати потріскалися у дев'ятьох сімей. Добилися, шоб знаки обмеження швидкості до 40 кілометрів поставили, — так їх у ту ж ніч покрали. Потім у лісі знайшли.

Наприкінці серпня близько 25 жителів Жовтневої не пускали машини на свою вулицю. Міський голова В'ячеслав Демчук зібрав на засіданні виконкому міськради представників підприємств, вулиці, райдержадміністрації. Вирішили обмежити швидкість до 20 км/год.

— Нам кажуть, що знаки виготовляють, — говорить Верзілова. — Якщо за наступні два тижні знаків не буде, перекриємо міст через Суху Лохвицю. Половина райцентру буде відрізана від цивілізації.

Щоб важкі автівки не їхали містом, треба збудувати 2-кілометровий відрізок дороги в об'їзд Лохвиці. Представники підприємств грошей досі не дали.

Зараз ви читаєте новину «Хати потріскалися у дев'ятьох сімей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 378
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути