Ексклюзиви
Четвер, 07 лютого 2008 18:24

Два сміттєзвалища нікому прибрати з центру Шишак

Купа сміття лежить у дворі колишнього універмагу в центрі Шишак. Перший поверх будівлі орендує магазин продуктів "Полагросервіс", другий — понад десять приватних підприємців.

— Це приміщення належить райспоживспілці, — говорить шишацький селищний голова Василь Магда. — Підприємці комунальні послуги платити не хочуть, хоча сміттєвоз їздить двічі на тиждень. Ми ставили заборонні знаки, але їх нищать.

Поблизу універмагу на відстані 30 м стоїть причеп для сміття. Поряд — друга купа непотребу 5х7 м.

— Цей смітник у дворі лежить десятиліттями, — каже завідувачка магазину "Полагросервіс" Людмила Дерій. — Скільки не прибирай, а в людей менталітет не покращає. Мешканцям із навколишніх будинків дівати сміття нікуди. Пересипають прямо через паркан. Уночі двір на замок не закривається. Там стоїть візок для сміття, але він маленький, і все сміття в нього не влізе. Ми орендуємо приміщення у споживспілки, тому прибирати повинні вони.

На першому поверсі колишнього універмагу працює кафе. Там продають на розлив пиво та готують шашлики.

— Коли ми відкривали магазин, то все біля нього прибрали, — говорить економіст райспоживспілки Марія Михайлівна, прізвища не називає. — Смітник розташований у центрі села. До нього сміття весь райцентр зносить. Не можна ж, що б одна споживспілка його прибирала.

Зараз ви читаєте новину «Два сміттєзвалища нікому прибрати з центру Шишак». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода