неділя, 28 березня 2010 17:06

"Динамо" з великим рахунком перемагає "Металіст"

У центральному матчі 22-го туру чемпіонату України київське "Динамо" на своєму полі впевнено обіграло харківський "Металіст" - 3:0.

Рахунок у першому таймі після навісу зі штрафного Маграо відкрив  Тарас Михалик. Вже в компенсування арбітром час перевагу динамівців точним ударом подвоїв Артем Мілевський. Він же встановив остаточний результат зустрічі у другому тайму.

Справедливості заради відзначимо, що гості більшу частину матчу грали вдесятьох. На 38-й хвилині арбітр Юрій Можаровський за не зовсім зрозумілих причин видалив з поля Марко Девіча.

Чемпіонат України, 22-й тур

"Динамо" - "Металіст" - 3:0 (2:0)

"Динамо": Шовковський, Данило, Михалик, Алмейда, Маграо, Єременко (ель Каддурі, 81), Вукоєвич, Нінкович (Гіоане, 33), Ярмоленко, Шевченко (Зозуля, 76), Мілевський

"Металіст": Бажан, Бордіян, Обрадович, Папа Гуйє, Селін (Антонов, 46, Лисенко, 66), Едмар, Валяєв, Шелаєв, Олійник, Девіч, Жажа (Валяєв, 76)

Голи: 1:0 - Михалик (17), 2:0 - Мілевський (45), 3:0 - Мілевський (60)

Попередження: Єременко (8), Маграо (80), Михалик (80)

Вилучення: Девіч (38)

За матеріалами  turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" з великим рахунком перемагає "Металіст"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua