понеділок, 15 вересня 2008 18:03

Підсумки 10-го дня Паралімпіади. Україна впевнено йде на четвертому місці

У 10-й день Паралімпіади українські спортсмени завоювали 10 медалей - три "золота", два "срібла" та п"ять "бронз".

Відмінно виступили сьогодні наші спортсмени в плаванні. Українці завоювали 8 нагород.

У естафеті 4 х 100 м комплексом наша команда (Євгеній Полтавський, Андрій Калина, Андрій Сироватченко і Тарас Ястремський), що показала кращий час в кваліфікації, з результатом 4:19.89 завоювала "бронзу". "Золото" у австралійців, що встановили новий світовий рекорд, - 4:11.90. Срібні медалі дісталися китайцям (4:12.67).

Медальний дубль вдався українським плавчиням на дистанції 50 м на спині (S2). "Золото" виграла Ганна Єлисавецька (1:13.64), "срібло" у Ірини Соцької (1:15.53). Відзначимо, що результат Єлисавецької є новим світовим рекордом.

"Золото" на дистанції 50 м вільним стилем (S5) виграв Дмитро Крижановський. Час українця - 33.00.
Підтримав почин Дмитра і Олексій Федина, який завоював третє "золото" Пекіна.

Дмитро Виноградець завоював "бронзу" на дистанції 50 м на спині (S3). Його час 53.37. А переміг тут китаєць Ду Джянпінг, що встановив новий світовий рекорд, - 44.31.

Олена Акопян стала триразовою призеркоюпаралімпіади.

"Бронзу" на дистанції 50 м вільним стилем (S13) завоювала Ірина Балашова. Її результат 28.04 лише на 19 сотих гірше, ніж у переможниці запливу Келлі Бешерер із США.

Роман Павлик виборол срібло в бігу на 200 м (T 36). Результат українця - 25.05 с. Наш спортсмен програв 4 десятих переможцеві Ва Вай Со (Гонконг), який встановив новий світовий рекорд.

Сергій Шенкевич завоював "бронзу" у фехтуванні на шпагах (категорія В). У матчі за третє місце він переміг француза Марка-Андре Кратері - 15:12.

У секторі для штовхання ядра (F 32-34/52/53) Тетяна Якобчук (F 33) зупинилася в кроці від медалі. Тетяна показала кращий результат в кар"єрі - 6.48 м (1020 балів). А світовий рекорд встановила Антонія Балек (F 52) з Хорватії - 5.69 м (1240 балів).

Таким чином, в скарбничці України 69 медалей - 23 золотих, 17 срібних і 29 бронзових нагород.