понеділок, 07 липня 2008 08:46

Надаль виграв Вімблдон (ФОТО)
8

Друга ракетка світу Рафаель Надаль перервав гегемонію Роджера Федерера на Вімблдоні, перемігши його у надскладному фінальному поєдинку. Матч тривав близько семи годин. Щоправда, враховуючи перерву, викликану дощем. До вчорашнього дня п"ять років поспіль перемагав швейцарець.

Надаль виграв перші два сети з однаковим рахунком 6:4, після чого зав"язалася справжня боротьба. Дві наступні партії закінчувалися на тай-брейку на користь Федерера. У вирішальному п"ятому сеті за рахунку 7:7 Рафа взяв подачу суперника, після чого виграв свою і святкував загальну перемогу у матчі.

Надаль став першим тенісистом з 1966 року, якому вдалося перемогти на кортах Усеанглійського клуба лаун-тенісу і крокету. 42 роки тому тут вигравав Мануель Сантана.

Зараз ви читаєте новину «Надаль виграв Вімблдон (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua