четвер, 15 травня 2008 08:41

"Зеніт" виграв Кубок УЄФА (ФОТО)
7

Анатолій Тимощук разом з "Зенітом" переміг "Рейнджерс" (2:0) і виграв Кубок УЄФА.

Практично увесь матч пітерський клуб провів у атаках, проте до 72-ї хвилині на табло залишалися нулі. Рахунок відкрив Ігор Денисов після передачі Андрія Аршавіна.

Щоправда, "Зеніт" міг відкрити рахунок уже на п"ятій хвилині. Після перехвату Анатолія Тимощука Зирянов вивів на ударну позицію Аршавіна, але той влучив у зовнішню сітку воріт. "Ренджерс" за весь перший тайм провів лише одну небезпечну атаку, але після прострілу Даршевіля Фергюсону не дали добратися до м"яча.

У другому таймі шотландці почали діяти сміливіше, проте "Зеніт" швидко поставив усе на свої місця. Аршавін заставив вийти з воріт Александера, але Саша Папіч в останній момент зміг вибити м"яч з лінії воріт. Небезпечно пробивав і Зирянов, але влучив у штангу. Але на четвертій доданій хвилині зустрічі він таки забив і встановив остаточний рахунок у грі.

За відсутності Погребняка Аршавін чудово справився з роллю лідера атак "Зеніту". Саме його і назвали найкращим гравцем зустрічі.

"Зеніт" - "Рейнджерс" - 2:0 (0:0)

Суддя: Петер Фрейдфельдт (Швеція)

"Зеніт": Малафеєв, Кріжанац, Фатіх Текке, Аршавін, Ширл, Широков, Зирянов, Файзулін (Кім Дон Джин, 90+3), Анюков, Денисов, Тимощук

Тренер: Дік Адвокат

"Рейнджерс": Александер, Уір, Папач (Ново, 77), Фергюсон, Емдані (Маккаллох, 80), Томсон, Даршевіль, Броудфут, Куельяр, Уіттакер (Бойд, 86), Девіс

Тренер: Уолтер Сміт

Голи: Денисов (72), Зирянов (90+4)

Попередження: Малафєєв (90+2)

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" виграв Кубок УЄФА (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua