пʼятниця, 11 квітня 2008 09:41

Борисик виграв "золото" з рекордом чемпіонатів світу

У Манчестері триває чемпіонат світу з плавання на короткій воді. У другий день змагань усі три українські спортсмени, які потрапили до фіналу, виграли нагороди.

На дистанції 100 метрів брасом в України відразу дві медалі. Ігор Борисик переміг з рекордом чемпіонатів світу (57,74 секунди), а Олег Лісогор фінішував третім (58,08). Борисик побив рекорд Лісогора, який той встановив у 2006 році в Шанхаї (58,14). Срібну медаль у цій дисципліні виграв Камерон ван дер Бург з ПАР (57,92).

Катерина Зубкова на 100-метрівці на спині поступилася лише Крісті Ковентрі з Зімбабве, яка пропливла з черговим рекорд змагань - 57,10 секунд. Попереднє найкраще досягнення чемпіонатів світу вона встановила півфіналі (57,99). Катя програла переможниці лише 0,05 секунд (57,15). "Бронза" у Саньї Йовановіч з Хорватії (57,80).

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Борисик виграв "золото" з рекордом чемпіонатів світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua