Ексклюзиви
Вівторок, 14 березня 2017 11:30

"Відповідь на російську агресію" - Порошенко про ратифікацію ЗВТ із Канадою

"Відповідь на російську агресію" - Порошенко про ратифікацію ЗВТ із Канадою
Порошенко прокоментував ратифікацію ЗВТ із Канадою/president.gov.ua

Ратифікація угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою відкриває поле та спільний фронт для взаємної підтримки.

Про це у своєму зверненні сказав президент Петро Порошенко.

"Це історичний момент для нашої двосторонньої торгівлі з Канадою - країною, яка системно, на постійній основі підтримує Україну та допомагає в розбудові економічного потенціалу нашої держави. Ця угода започатковує символічний трансатлантичний місток вільної торгівлі. Отже, український бізнес отримує доступ до північноамериканського ринку. Це зростання і українського експорту, і прямих іноземних інвестицій в Україну, створення нових робочих місць у будівництві, промисловості, торгівлі. Це й безмитний доступ на 98 процентів товарних позицій на канадський ринок.

По суті, йдеться про формування трикутника вільної торгівлі Україна - Канада - ЄС. Адже на завершальному етапі перебуває формування зони вільної торгівлі Канада - ЄС. Із урахування вже успішно діючої ЗВТ Україна - ЄС, на ринках трьох сторін ми створюватимемо максимально сприятливі умови для роботи в інтересах усіх гравців ринків нашого символічного трикутника. Це вже спільне торговельне поле та спільний фронт взаємної підтримки. Це дуже важливо як відповідь на російську гібридну агресію", - сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Канаді склали план допомоги Україні

14 березня Верховна Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю між Україною і Канадою.

Зараз ви читаєте новину «"Відповідь на російську агресію" - Порошенко про ратифікацію ЗВТ із Канадою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6687
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути