Ексклюзиви
Середа, 04 квітня 2007 17:07

Верховна Рада більше не вважає Ющенка злочинцем

Верховна Рада України за пропозицією юридичного управління парламенту відредагувала заяву, яка була прийнята сьогодні вранці.

Перший заступник голови Верховної Ради України Адам Мартинюк зазначив, що "юридичне управління для того і створено, щоб перед виходом у світ наші закони і інші акти дивитися на предмет юридичності".

У відредагованому тексті заяви вже немає звинувачень Президента України Віктора Ющенка в посадовому злочині – "спробі державного перевороту". В новоприйнятій заяві йдеться про те, що указ "неконституційний" і, що Президент України "перевищив свої конституційні повноваження".

В попередньому тексті заяви зазначалося, що Ющенко "втягує у політичну боротьбу та виборчу кампанію СБУ, про що свідчать заяви в.о. голови СБУ, який мав би пам"ятати, що це забороняється його відомству законам". У новому тексті сказано: "Неприйнятною і такою, що не грунтується на приписах Основного Закону України, є спроба Президента України залучити керівників правоохоронних органів, Збройних Сил України, інших військових формувань та голів місцевих державних адміністрацій до участі в політичному конфлікті. Особливо небезпечним є "втягування у політичну боротьбу СБУ та її керівництва, про що свідчить публічна оцінка в.о. голови СБУ рішень парламенту", передає УНІАН.
Зараз ви читаєте новину «Верховна Рада більше не вважає Ющенка злочинцем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26180
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода