Ексклюзиви
Четвер, 20 вересня 2007 20:34

Ющенко змінив керівника з питань генетичної безпеки країни

Президент Віктор Ющенко підписав указ "Про деякі питання Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України"

Текст указу розміщено на офіційному сайті глави держави.

Згідно з документом, головою Міжвідомчої комісії з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України Президент призначив директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України, академіка-секретаря відділення біохімії, фізіології та молекулярної біології Національної академії наук України, академіка Національної академії наук України та академіка Академії медичних наук України Сергія Комісаренка, увільнивши від виконання цих обов`язків Поляченка.

Цим документом затверджено новий персональний склад зазначеної Міжвідомчої комісії та внесено до указів Президента України такі зміни:

1) в Указі Президента України від 23 червня 2004 року N 672 "Про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України": статтю 2 виключити; пункт 5 Положення про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України, затвердженого зазначеним Указом, викласти у такій редакції: "5. Комісія утворюється у складі голови, заступників голови, секретаря і членів Комісії.

Комісію очолює голова, якого призначає на посаду та звільняє з посади Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Персональний склад Комісії затверджує Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, передає УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко змінив керівника з питань генетичної безпеки країни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34627
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода