Ексклюзиви
Понеділок, 22 жовтня 2007 11:12

Ющенко за приєднання України до миротворчих сил Південно-Східної Європи

Ющенко за приєднання України до миротворчих сил Південно-Східної Європи
Україна виступає за створення єдиного безпекового європейського простору.

Про це сьогодні заявив Президент України Віктор Ющенко, виступаючи на засіданні Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи.

"Ми виходимо з єдиного фундаментального і ключового принципу неподільності європейського безпекового простору", - сказав Ющенко.

На його переконання, лише виходячи з цього принципу можна створити ефективну модель для ухвалення рішень у сфері безпеки. Президент підкреслив, що внесок України у справу європейської міжнародної безпеки буде активним, масштабним і послідовним.

Ющенко заявив, що Україна готова приєднатись до Багатонаціональних миротворчих сил Південно-Східної Європи. Президент підкреслив, що участь України у південно-східноєвропейській багатонаціональній бригаді повною мірою сприятиме зміцненню стабільності у Європі.

Звертаючись до учасників засідання Ради, Ющенко закликав їх обговорити широкий комплекс питань. Зокрема, проблему заморожених конфліктів, протидію міжнародному тероризму, нелегальному розповсюдженню зброї та інші безпекові питання. На його переконання, відповіддю на ці виклики може буди консолідація і об"єднання всіх національних і регіональних зусиль, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко за приєднання України до миротворчих сил Південно-Східної Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34141
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути