Ексклюзиви
Четвер, 29 травня 2008 08:57

Ющенко в Канаді назвав українську економіку феноменом

Ющенко в Канаді назвав українську економіку феноменом
Президент Віктор Ющенко закликає канадських бізнесменів інвестувати в Україну.

Про це він сказав, виступаючи у середу на бізнес-форумі "Перспективи українсько–канадського співробітництва після вступу України до СОТ" у Торонто.

За його словами, переповнений зал на бізнес-форумі свідчить про зацікавленість канадського бізнесу у нашій країні. Він розповів про міжнародну політику України та економічну ситуацію, повідомляє УНІАН.

Він в чергове підтвердив прагнення України до повної інтеграції до євроатлантичних структур.

Говорячи про економічну ситуацію в Україні, Ющенко зазначив, що сьогодні Україна досягла нової серйозної культури макроекономічної стабільності.

За словами, президента, в країні здійснюється ефективне управління бюджету, забезпечується стабільність грошей, стабільність торгівельного балансу, платіжного балансу.

"Якщо ми говоримо про загальноекономічну стабільність – вона в Україні присутня", - сказав президент, висловивши сподівання, що ця тенденція буде збережена. Ющенко назвав українську економіку феноменом.

Водночас, він розповів, що сьогодні як економіст не розуміє політику уряду в сфері заборони експорту, особливо, у сільськогосподарській галузі.

"Приймається рішення призупинити продаж (експорт), щоб зупинити ціни. Комуністи це робили 75 років і привели до того, що нам потрібно було в кінці цього безславного шляху формувати продовольчу програму Радянського Союзу, щоб через імпорт зерна годувати свій народ", - сказав він. Президент наголосив, що через популізм багато втрачає Україна.

"Я це кажу не для того, щоб когось налякати, ми знаємо цю проблему і ми її вилікуємо. Зробимо нормальний ринок землі, продуктів, інтегруємось в міжнародний ринок, і нам потрібні ваші інвестиції", - сказав президент.

Також він закликав канадський бізнес вкладати інвестиції в підготовку України до Євро-2012.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко в Канаді назвав українську економіку феноменом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12807
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода