Ексклюзиви
Вівторок, 16 жовтня 2007 12:29

Ющенко поговорив з Шаповалом про вибори

Голова ЦВК Володимир Шаповал відзначає, що у консолідованих демократичних сил є більш широка підтримка виборців, ніж у їх опонентів.

Про це Шаповал сказав під час зустрічі з президентом Віктором Ющенком, повідомляє прес-служба глави держави.

Голова ЦВК поінформував президента про результати позачергових виборів та підсумки перебігу виборчого процесу. Зі свого боку Ющенко привітав Шаповала з успішним завершенням виборчої кампанії.

Крім того президент висловив упевненість, що результати народного волевиявлення дозволяють очікувати врегулювання тривалої політичної кризи і здійснення стратегічних перетворень у житті суспільства та держави.

Адже за рішенням виборців, до складу парламенту увійшли сили, що насамперед отримали мандат чіткої відповідальності перед українським народом, сказав Ющенко.

Зі свого боку, Шаповал звернув увагу президента на високу – як для демократичних країн – явку громадян на виборчі дільниці під час позачергових виборів.

Голова ЦВК також відзначив стійку тенденцію кількох останніх виборів в Україні, за якою загальна кількість електорату, що віддав свої голоси за демократичні сили, перевищує відсоток голосів, відданих їх опонентам.

Таким чином, можна говорити, що у консолідованих демократичних сил є більш широка підтримка виборців, сказав Шаповал.

Говорячи про проблеми, що мали місце в ході виборчого процесу, президент звернув увагу на необхідність напрацювання комплексного підходу насамперед щодо подальшого вдосконалення виборчого законодавства, а також процедури організації та проведення виборів в Україні.

У зустрічі також взяли участь глава секретаріату президента Віктор Балога та його заступник, представник президента в КС та ЦВК Марина Ставнійчук.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко поговорив з Шаповалом про вибори». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34710
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода