Ексклюзиви
Понеділок, 15 вересня 2008 10:23

Уряд ліквідував "Укрспирт"

Кабінет Міністрів ліквідував Державний концерн спиртової й лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт".

Про це сказано в постанові Кабміну N 820 від 10 вересня.

Цією же постановою Кабмін створив Державну службу спиртової й лікеро-горілчаної промисловості при Міністерстві аграрної політики як урядовий орган.

Відповідно до тексту постанови, уряд також ліквідував обласні державні об"єднання спиртової й лікеро-горілчаної промисловості, які входили до складу "Укрспирту".

Кабмін доручив Мінагрополітики вжити заходів щодо ліквідації концерну й обласних державних об"єднань, а також забезпечити контроль діяльності державних підприємств спиртової й лікеро-горілчаної промисловості, які входять до сфери управління міністерства.

Цією же постановою Кабмін визначив відповідний перелік, до якого увійшли 85 держпідприємств.

Крім того, уряд передав держпідприємство "Житомирський лікеро-горілчаний завод" і дочірні підприємства "Ладижинський завод "Екстра" (Ладижин, Вінницька область) і "Межирічківський вітамінний завод" (Межирічка, Кіровоградська область) державної акціонерної компанії "Укрмедпром" у сферу управління Мінагрополітики.

У січні-червні "Укрспирт" скоротив виробництво спирту на 8% або 1,1 млн. дав до 12,71 млн. дав, скоротивши об"єми товарної продукції в порівняльних цінах на 6,7% або 50 млн. гривень до 690 млн. гривень.

2007 рік спиртові заводи концерну закінчили із прибутком 9 млн. гривень.

До складу "Укрспирту" входило 8 обласних державних об"єднань спиртової й лікеро-горілчаної промисловості, 76 державних спиртових заводів, які забезпечують 95% виробництва спирту в Україні.

"Укрспирт" був створений відповідно до постанови Кабміну від 29 червня 1996 року "Про вдосконалення управління підприємствами спиртової й лікеро-горілчаної промисловості", пишуть Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Уряд ліквідував "Укрспирт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 17848
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода