Вівторок, 06 березня 2007 13:33

Україна не визнала вибори в Абхазії

Україна вважає незаконними вибори до парламенту Абхазії, які відбулись 4 березня, і не визнає їх. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Андрій Дещиця.

- Міжнародне співтовариство в тому числі й Україна вважають ці вибори та їхні наслідки нелегітимними і не визнають їх. Україна приєдналася до заяви Європейського Союзу з цього приводу, - сказав він.

За словами Дещиці, у так званих виборах не брали участь численні біженці – громадяни грузинської та інших національностей, - які залишили територію Абхазії в ході воєнних дій 1993 року. Відтак проведені в Абхазії вибори суперечать міжнародним нормам і принципам ООН та ОБСЄ.

4 березня в невизнаній Республіці Абхазія проводилися вибори до парламенту - Народного зібрання. Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав парламентські вибори в Абхазії "черговим беззаконням".

5 березня від імені Європейського Союзу головуюча в ньому Німеччина офіційно оголосила про те, що не визнає законними парламентські вибори, які відбулися в Республіці Абхазія.

Як наголошується в тексті заяви, "Європейський Союз підтверджує свою повну підтримку територіальної цілісності Грузії в міжнародно визнаних межах і підкреслює, що не визнає законність так званих парламентських виборів, що відбулися 4 березня 2007 року в Абхазії (Грузія), так само як і комунальних виборів від 11 лютого 2007 року", повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Україна не визнала вибори в Абхазії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі