Ексклюзиви
Субота, 07 червня 2008 16:18

У Нафтогазі придумали, як позбавити Украіну енергозалежності

Для подолання енергозалежності України уряду необхідно розробити нову програму енергозбереження на період до 2030 року відповідно до положень Енергетичної стратегії України.

Таку думку висловив головний радник голови правління НАК "Нафтогаз України", член Київського міжнародного енергетичного клубу Іван Діяк у статті тижневика "Дзеркало тижня" N 21 від 7 - 13 червня 2008.

"Для її втілення в життя вкрай потрібно розробити і запропонувати Верховній Раді України для затвердження низку законопроектів, які стимулювали б впровадження енергозберігаючих технологій. Завтра ця робота окупиться зменшенням витрат на енергоресурси", - переконаний Діяк.

Він також зазначив, що парламенту необхідно прийняти нову редакцію закону "Про енергозбереження" та закону "Про енергоефективність".

"Вкрай важливо законодавчо звільнити від оподаткування частину прибутку, отриманого за рахунок впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій", - наголосив Діяк.

Крім того, експерт запропонував внести відповідні зміни до статей Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розміру штрафів за правопорушення у сфері енергозбереження і запровадження фінансової відповідальності юридичних осіб за неефективне використання паливно-енергетичних ресурсів. УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «У Нафтогазі придумали, як позбавити Украіну енергозалежності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20508
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода