Ексклюзиви
Вівторок, 25 березня 2008 15:06

У Богатирьової розробили проект указу Президента про інформаційну безпеку України

Рада національної безпеки і оборони України розробила проект рішення та проект указу Президента про інформаційну безпеку держави. Про це повідомляє прес-служба секретаря РНБО.

Проектом рішення передбачається доручити, Кабінету міністрів України разом із Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення розробити і затвердити у двомісячний строк комплекс заходів щодо державної підтримки створення та розповсюдження телевізійних і радіопрограм вітчизняного виробництва.

Уряд має також розробити і внести у шестимісячний строк на розгляд Верховної Ради проект Концепції національної інформаційної політики. При цьому вона має ґрунтуватися на таких засадах: усі основні заходи інформаційної політики мають бути соціально орієнтованими, відкрито обговорюватися суспільством, а держава повинна враховувати громадську думку. Також уряду доручено затвердити у двомісячний строк Державну програму формування позитивного іміджу України.

Крім того, проектом рішення передбачається доручити уряду разом із СБУ, ФДМУ, НКРЗ та АМК здійснити комплекс заходів із забезпечення національної безпеки України в інформаційній сфері при підготовці до приватизації ВАТ "Укртелеком".

Зараз ви читаєте новину «У Богатирьової розробили проект указу Президента про інформаційну безпеку України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12807
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода