Неділя, 03 серпня 2008 20:12

Турчинов не дозволить бізнесменам заробляти на людському горі

Перший віце-прем"єр-міністр Олександр Турчинов застерігає представників бізнес-структур від спроби необґрунтовано підвищити ціни на продукти харчування й будівельні матеріали.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Турчинова.

"Уряд не дозволить нікому заробити надприбутки на людських проблемах, на людському горі", - зазначив Турчинов в Івано-Франківську після засідання центрального штабу з питань ліквідації наслідків стихійного лиха в західних областях України.

Турчинов зазначив, що влада буде приймати всі заходи, передбачені законодавством про зону стихійного лиха й не допустить штучного підвищення цін.

"Для цього в центральних і місцевих органах влади є достатньо повноважень, передбачених чинним законодавством", - сказав перший віце-прем"єр-міністр.

Турчинов також повідомив, що для проведення першочергових заходів для ліквідації наслідків паводка буде мобілізовано всі наявні ресурси.

Як повідомлялося, прем"єр-міністр Юлія Тимошенко просить антимонопольний комітет і Генеральну прокуратуру перевірити обґрунтованість цін на будівельні матеріали в потерпілих від паводка областях.

Кабінет Міністрів 2 серпня створив центральний штаб з координації відбудовних робіт для ліквідації наслідків паводка в 6 областях і призначив його керівником Турчинова, повідомляє Українські Новини

Зараз ви читаєте новину «Турчинов не дозволить бізнесменам заробляти на людському горі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода