Четвер, 27 березня 2008 16:17

Томенко за зміну Конституції після виборів Президента

Депутат Верховної Ради, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко виступає за внесення змін до Конституції після виборів Президента.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Бажано все-таки (вносити зміни) після президентської виборчої кампанії й бажано все-таки йти еволюційним шляхом, міняти ті розділи, які найбільше турбують українських громадян", - сказав він.

Депутат уважає, що в результаті конституційного процесу повинні бути внесені зміни до чинної редакції Основного закону, зокрема, у її розділи, присвячені місцевому самоврядуванню, правосуддю й розподілу повноважень між Президентом, Радою й Кабінетом Міністрів.

Він уважає, що напередодні президентської гонки не вдасться вдосконалити Конституцію.

"У мене є сумніви, що чим ближче до президентської виборчої кампанії, тим більш успішними будуть зміни в ці розділи", - сказав він.

При цьому Томенко припустив, що до початку кампанії з виборів Президента в Конституцію можна внести зміни в частині обмеження депутатської недоторканності.

"Я припускаю, що до президентської кампанії можна внести зміни до Конституції резонансного характеру, наприклад про депутатську недоторканність... а от змінити систему управління до президентської виборчої кампанії дуже складно", - сказав він.

Парламентарій виступив категорично проти прийняття нової редакції Конституції на всеукраїнському референдумі й разом з колегою із фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Тарасом Стецьківом представив законопроект, який визначає процедуру прийняття нової редакції Конституції.

25 березня Томенко, Стецьків і Володимир Стретович (НУНС) запропонували Раді визначити процедуру підготовки нової редакції Конституції, пишуть Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Томенко за зміну Конституції після виборів Президента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20817
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода