Ексклюзиви
Четвер, 27 березня 2008 16:17

Томенко за зміну Конституції після виборів Президента

Депутат Верховної Ради, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко виступає за внесення змін до Конституції після виборів Президента.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Бажано все-таки (вносити зміни) після президентської виборчої кампанії й бажано все-таки йти еволюційним шляхом, міняти ті розділи, які найбільше турбують українських громадян", - сказав він.

Депутат уважає, що в результаті конституційного процесу повинні бути внесені зміни до чинної редакції Основного закону, зокрема, у її розділи, присвячені місцевому самоврядуванню, правосуддю й розподілу повноважень між Президентом, Радою й Кабінетом Міністрів.

Він уважає, що напередодні президентської гонки не вдасться вдосконалити Конституцію.

"У мене є сумніви, що чим ближче до президентської виборчої кампанії, тим більш успішними будуть зміни в ці розділи", - сказав він.

При цьому Томенко припустив, що до початку кампанії з виборів Президента в Конституцію можна внести зміни в частині обмеження депутатської недоторканності.

"Я припускаю, що до президентської кампанії можна внести зміни до Конституції резонансного характеру, наприклад про депутатську недоторканність... а от змінити систему управління до президентської виборчої кампанії дуже складно", - сказав він.

Парламентарій виступив категорично проти прийняття нової редакції Конституції на всеукраїнському референдумі й разом з колегою із фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Тарасом Стецьківом представив законопроект, який визначає процедуру прийняття нової редакції Конституції.

25 березня Томенко, Стецьків і Володимир Стретович (НУНС) запропонували Раді визначити процедуру підготовки нової редакції Конституції, пишуть Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Томенко за зміну Конституції після виборів Президента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12809
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода