Ексклюзиви
Пʼятниця, 06 травня 2011 22:55

Тимошенко розповіла як можна змінити владу

Тимошенко розповіла як можна змінити владу

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що громадяни для зміни влади не налаштовані чекати наступних виборів. Таку думку вона висловила на прес-конференції в Сумах.

Як заявляє політик, вона зрозуміла настрій людей на сильний та дієвий опір чинній владі.  "Але спілкуючись з людьми, я бачила не тільки агресію і роздратування людей по відношенню до влади. Я бачила в очах людей і надію, і здатність протистояти, їх дуже рішучий настрій", - заявила вона

Лідер партії "Батьківщина" додала, що головною метою її поїздки по Сумської області було вивчення громадської думки та ставлення громадян до політики влади.

"Сьогодні вже не треба людей переконувати, що політика Януковича веде в глухий кут. Зрозуміло, що вона веде до руйнації і стагнації, до економічних і соціальних розвалів", - зазначила вона.

Тимошенко нагадала, що владу можна змінити лише двома засобами – через проведення демократичних виборів або через масові акції протесту.

"Один шлях – це мобілізовувати та організовувати суспільство, боротися за закон про вибори до Верховної Ради, щоб він був максимально наближений до чесних виборів і готуватися до наступних виборів, і там всім разом усувати цю владу від можливості так поводитися з країною і людьми. Другий варіант — це організовувати український народ і чинити акції опору і вимагати, щоб або припинилася така політика, або дострокові вибори всієї влади одночасно", - пояснила вона.

За її словами, переважна більшість мешканців Сумської області під час спілкування з нею висловлювалися в підтримку більш радикальних заходів, ніж чергові вибори.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко розповіла як можна змінити владу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11647
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода